Clusters en trainingstijden 2021/2022

De trainingstijden voor de jeugd voor het aankomend seizoen vind je hieronder per leeftijdscluster. De clusters zijn voorlopig.

Ben je recent lid geworden dan staat je naam hier nog niet bij. Je kunt dan gewoon naar de training komen zoals aangegeven in onderstaande tabel. 

De trainers delen in overleg met de technisch coördinatoren de teams zoveel mogelijk voor het begin van de competitie in op ieder zijn/haar niveau zodat plezier en prestatie in evenwicht blijft. 

 

MO13    
Trainen:    
Maandag 19.00 - 20.00u
Woensdag 19.00 - 20.00u
Ervesa   Avdulli
Kenzalina   Barakat
Florence de Boer
Skye van den  Bosch
Larissa   Centeno Bennet
Ruby   Hessing
Esmee   Monker
Khyarah   Schijven
Amrita   Singh
Semmy   Smit
Naomi   Timmer
Amy Liv    Verkade
     
MO15    
Trainen:    
Maandag 19.00 - 20.00u
Woensdag 19.00 - 20.00u
Michelle   Aafjes
Nova   Abbink
Rona   Brinkkemper
Gaby   Brinkman
Dominique   Chow
Lin   Coppoolse
Fenna   Deelstra
Firdaous   Diaz
Elif   Durgut
Guusje de Groot
Anne   Heuvel
Silvy   Hoevenberg
Chanoa   Inees
Luuke   Jansen
Fenna   Janssen
Lizz   Kooij
Sien   Matze
Yaro   Maulod
Lana   Mes
Senna   Mes
Isa   Nijkamp
Eva   Oosterveld
Izabella   Ostrowska
Aaliyah   Pengel
Bo Diva   Pinksterboer
Sem   Poort
Khetam   Shqair
Mena   Slooten
Jaydee   Stoutenburg
Lenthe de Vries
Isana   Zaaijer Gonzalez
     
MO17    
Trainen:    
Maandag 20.00 - 21.00u
Woensdag 20.00 - 21.00u
Anouk   Aafjes
Jazlynn   Aafjes
Nalani   Alhamad
Alissa de Beer
Nadja   Cammenga
Alicia   Frans
Fay   Gans
Jelisa de Jonge
Esmee van der Knoop
Tara   Steding
Dannisha   Ternede
Andrada   Timmer
Fiona   Uiterwaal
Odyle   Westphal
Senna   Willemse
Hafsa   Zagmouti
     
MO19    
Trainen:    
Maandag 20.00 - 21.00u
Donderdag 19.00 - 20.15u
Krista   Abbink
Megan   Blank
Robbin   Bodifee
Fleur van Duin
Silke   Hoedemaeker
Isa   Kluin
Brooke van der Knoop
Femke   Korver
Lynn   Kuijt
Reese   Leegwater
Indi van Ooijen
Gwenn   Romkes
Esmé   Sas
Bo   Thijssen
Niki   Thijssen
Rana   Uzun
     
JO7    
Trainen:    
Woensdag 16.00 - 17.00u
Djunay el Aslouni
Melvin   Brouwer
Adnan   Diaz
Ayush   Ghirime
Youssef   Houlich
Younes   Houlich
Levi   Lamphen
Kyano   Redan
Nikolai   Slort
Collin van Tuijl
     
JO8    
Trainen:    
Maandag 17.00 - 18.00u
Woensdag 17.00 - 18.00u
Logan   Cramer
Robbin van Dongen
Nassim   Elberk
Eyad   Eldeeb
Sulaiman   El-Moussaoui
Thijs de Hoog
Densley   Hovel
Seth   Huis 
Anne    Leegwater
Timo   Meester
Joshua   Morris
Noah   Mosca
Birgit   Raaijman
Jasper   Rojas Mulder
Ali   Sakhi
Kaj   Slaman
Silvan   Snijder
Jax   Steding
Jurrian Quin    Visschedijk
Diara    Walden
Brem van Wijhe
     
JO9    
Trainen:    
Maandag 18.00 - 19.00u
Woensdag 18.00 - 19.00u
Adam   Belhadj
Gijs de Boer
Rayan   Boujaou
Tobias   Breunesse
Jelle   Brinkhorst
Vince   Centeno Bennett
Mouad   Chouaid
Zainab   Daoudi
Saifeddine   Debbagh
Christiaan   Everaars
Ole   Gijssen
Jiss   Hindriks
Amin   Hitachi
Djurian   Hovel
Elia   Kubrom
Willy   Lin
Maceo   Pattiapon
Delyri   Ridderinkhof
Maxim   Sabev
Alaeda   Sadat
Mustafa   Sari
Damin   Tennan
Maddox   Voordouw
Mohamed   Zagmouti
     
JO10    
Trainen:    
Maandag 18.00 - 19.00u
Woensdag 18.00 - 19.00u
De uiteindelijke JO10-1 zal op de dinsdag en donderdag gaan trainen van 18.00 - 19.00 uur
Muhammed   Ali
Melih   Altuntas
Omerakin   Cóte
Ivana   Fortes Monteiro
Bjorn   Goedhoop
Casper van Hartingsveldt
Danilo   Hovel
Teun van der Huijstee
James   Jansen
Mike   Jurgens
Wael   Laghmami
Malin  van der Louw
Troy   Marchena
Yaleandro   Nunes Castilho Pereira
Charlie   Raaijman
Dymeiro   Ridderinkhof
Miguel   Tete
Justin van Tuijl
Rio van Veen
Chahid   Zekhnini
     
JO11    
Trainen:    
Maandag 18.00 - 19.00u
Woensdag 18.00 - 19.00u
Emir   Atay
Aiden van den Berge
Maxim de Boer
Tygo   Christiaanse
Eimhin   Couetoux
Kayden   Cramer
Djayden   Cukur
Jacob   Flinkert
Shane   Fraenk
Janoah de Hen
Luc   Hopstaken
Cas   Hopstaken
Koray   Kece
Jelle   Koene
Jody   Mosca
Ismael el Moussoui
Aulon   Nila
Tom van Oosten
Mike   Prasing
Xavi   Pressani
Arda   Sarikaya
Patrick van der Sluis
Mano   Stoop
Danley   Stoutenburg
Mason   Tavitian
Mathias   Timmer
Homme de Vries
Jip van Wijhe
Oskar   Witkowski
     
JO12    
Trainen:    
Maandag 18.00 - 19.00u
Woensdag 18.00 - 19.00u
Rayan   Aithrouf
Vince   Benschop
Ruben van Bijleveld
Abel   Breunesse
Finn   Clerc
Siem   Coppoolse
Tim   Dengerink
Elijah   Duinmaijer
Sylvan   Eijer
Vince   Groot
Katja   Hameleers
Yonah van Haren
Juul   Heistek
Thijs   Honig
Mats   Huis
Miran   Hussein
Beratcan   Itak
Noel de Jongh
Aron   Kes
Thomas   Kes
Bjorn   Lamphen 
Ryan   Looze
Dean van Stein
Dayan   Tennan
Eashan   Tewari
Yatish   Tewari
Juul   Thijssen
Joel   Trahair
Sebastiaan   Veenman
Lochamaro   Walker
Gillian   Wetting
Sabir   Zagmouti
     
JO14    
Trainen:    
Maandag 19.00 - 20.00u
Woensdag 19.00 - 20.00u
Mahir   Abzik
Umut   Akpinar
Jannai   Berenschot
Daniel   Berntsen
Cas   Bodifee
Bryan   Bolderink
Ryan   Boot
Jamie   Burger
Boran   Cenik
Othman   Daoudi
Mikai   Delvers
Hidde van Dongen
Thyno   Draijer
Emre   Durgut
Yassin   Ettahiri
Wouter   Grinwis
Arwin   Haydary
Luciano   Heerings
Nick   Heistek
Gijs   Henrichs
Kyano van der Hoeven
Lars   Homburg
Ryan   Hoogma
Jens   Huis
Jermy de Jonge
Sydney   Keck
Wassam   Kooti
Steijn   Kroonenberg
Lars van der Laan
Wessel   Lem
Pepijn   Lem
Yero   Lok
Lenz   Lok
Anouar   Oazane
Danny   Pasma
Mylan   Plekker
Tobias   Polderdijk
Vigo   Pressani
Morgan   Prins
Sven   Pruim
Kamiel   Stoop
Robin van der Valk
Sem   Veerman
Viggo   Vossen
Yusuf   Yilmaz
Kirollos   Zakhary
     
JO15    
Trainen:    
Dinsdag 18.00 - 19.00u
Donderdag 18.00 - 19.00u
Rayd   Achekar
Martijn   Al
Kian   Beekhoven
Nizar   BenHamida
Boyd van den  Bosch
Lucas   Dekker
Simon   Dekker
Enes   Demirel
Giorgios   Goedhoop
Talha Berkan   Igci
Joey   Ineke
Berkin   Kantar
Jacob   Kes
Anil   Kesmer
Noah de Leeuw
Ryan   Lelieveld
Rens   Meijn
Mohammed   Moulana
Thodoris   Papagiannakis
Tobias    Rietveld
Davy   Schol
Prithvi   Sing
Joris   Timp
Sven   Wellerdieck
Fedde   Zwaan
David   Zwart
     
JO17    
Trainen:    
Dinsdag 19.00 - 20.15u (onder voorbehoud
Donderdag 18.00 - 19.00u (onder voorbehoud)
Nidal   Abzik
Emir   Akyildiz
Brent van den Berge
Dylan van den Berge
Quinten   Boonen
Owen de Boorder
Jady ten Cate
Vincent van den Dongen
Soufyan   Ezzahti
Joel   Groot
Ivar   Heck
Bruce   Jacobs
Ingmar   Kam
Tygo   Klein
Lesley   Koeree
Achraf   Lamiri
Aryenio   Marica
Timo   Middelveen
Fons   Neelen
Luca   Poree
Rinny de Ridder
Bowen   Roubos
Noaquin   Saman
Kay   Schaap
Jasper   Slob
Mykah   Snijders
Sven op den Velde
Thomas   Vlaskamp
Gijs van Vliet
Elijah   Waque
Jayden   Yvel
Iker   Zaaijer Gonzalez
     
JO19    
Trainen:    
Dinsdag 19.00 - 20.15u
Donderdag 19.00 - 20.15u (alleen JO19-1)
Youri   Bleeker
Daniel   Blom
Jorrit   Bosch
Rick van den Dongen
Dominick   Dumont
Finch   Felius
Mats   Gawehn
Mattias de Haan
Sven   Haarbrink
Tibor   Heck
Stef   Heine
Quinten   Holwedel
Nikaj   Hooft
Benk   Hoogendoorn
Tim   La Hey
Yanick   Loonen
Timo   Lubbes
Stijn van Meggelen
David   Naylor-Whally
Aaron   Neelen
Bartek   Ostrowski
Joël   Riki
Maarten   Roelofs
Samuel   Sandvliet
Wesley   Sieben
Damian   Slinger
Jasper van der Stege
Nika   Uiterwaal
Liam   Valkenburg
Loek   Verkuijl
Jamie   Voorduijn
Aeon van de Wal
Joey van de Wardt
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!