Programma - RCZ, de club waar alles kan!

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 feb 8:30 KFC JO8-2 RCZ JO8-1
4 feb 8:45 RCZ JO7 - Mini Racers 1 Monnickendam Jaguars
4 feb 8:45 RCZ JO7 - Mini Racers 2 Zaandijk Poema's
4 feb 8:45 RCZ JO13-3 ZVC '22 JO13-2
4 feb 8:45 RCZ JO12-1 FC Uitgeest JO12-2
4 feb 8:45 RCZ JO11-1 HBOK JO11-1
4 feb 8:45 RCZ JO10-2 KFC JO10-3
4 feb 8:45 RCZ JO10-3 Saenden JO10-1
4 feb 8:45 RCZ JO10-4 SDW JO10-6
4 feb 9:15 ADO '20 JO12-2 RCZ JO12-2
4 feb 9:30 Hercules Zaandam sc JO9-3 RCZ JO9-1
4 feb 9:45 SDZ JO10-2 RCZ JO10-1
4 feb 10:00 Monnickendam JO16-2 RCZ JO16-1
4 feb 10:00 SV Rood-Wit Zaanstad JO11-1 RCZ JO11-2
4 feb 10:00 Purmerend JO9-4 RCZ JO9-2
4 feb 10:00 Beemster JO9-2 RCZ JO9-3
4 feb 10:10 Volendam (rkav) MO11-2 RCZ MO11-1
4 feb 10:30 RCZ JO17-1 Hertha JO17-2
4 feb 10:30 RCZ JO12-3 TOS-Actief MO12-1
4 feb 10:30 RCZ JO8-2 SVA JO8-3
4 feb 10:30 RCZ MO15-1 Rijp (de) MO15-1
4 feb 10:30 Beemster MO15-1 (9-tal) RCZ MO15-2
4 feb 12:00 Haarlem-Kennemerland f.c. 35+1 RCZ 35+1
4 feb 12:15 HSV Sport 1889 JO18-1 RCZ JO18-1
4 feb 12:30 RCZ 5 ODIN 59 9
4 feb 12:30 RCZ JO13-1 SDZ JO13-3
4 feb 12:30 RCZ JO13-2 Dijk De asv JO13-2
4 feb 13:00 Alcmaria Victrix JO15-1 RCZ JO15-1
4 feb 13:30 Always Forward MO17-1 RCZ MO17-1
4 feb 14:00 IVV JO14-1 RCZ JO14-1
4 feb 14:30 SVW 27 1 RCZ 1
4 feb 14:30 Volendam (rkav) 9 RCZ 2
4 feb 14:30 RCZ 45+2 OSV 45+1
4 feb 14:30 RCZ 3 Rijp (de) 2
4 feb 14:30 RCZ 6 SVA 3
4 feb 14:30 Kleine Sluis JO19-1 RCZ JO19-1
4 feb 14:30 RCZ MO20-1 Foreholte MO201-1
4 feb 16:30 RCZ 45+1 Dijk De asv 45+1
5 feb 10:00 RCZ 35+1 (zon) Hoofddorp s.v. 35+1 (zon)
5 feb 12:00 RCZ 3 (zon) Limmen 4 (zon)
5 feb 12:00 Hercules Zaandam sc 3 (zon) RCZ 4 (zon)
5 feb 12:00 RCZ VR1 (zon) HSV VR2 (zon)
5 feb 14:00 RCZ 1 (zon) Swift 1 (zon)
11 feb 8:30 WSV 1930 JO10-2 RCZ JO10-3
11 feb 8:30 ODIN 59 JO8-4 RCZ JO8-1
11 feb 8:45 RCZ JO14-1 HBOK JO14-1
11 feb 8:45 RCZ JO11-2 Kadoelen sv. JO11-2
11 feb 8:45 RCZ JO10-1 SVA JO10-3
11 feb 8:45 RCZ JO9-1 ZVC '22 JO9-2
11 feb 8:45 RCZ JO9-3 SVA JO9-6
11 feb 8:45 RCZ MO11-1 Winkel MO11-1
11 feb 9:00 Zaandijk JO13-1 RCZ JO13-2
11 feb 9:00 Castricum FC JO13-2 RCZ JO13-3
11 feb 9:00 ZCFC JO10-1 RCZ JO10-2
11 feb 9:00 OSV JO10-4 RCZ JO10-4
11 feb 9:00 IVV JO9-2 RCZ JO9-2
11 feb 10:00 RCZ JO12-1 ZVC '22 JO12-1
11 feb 10:15 Fortuna Wormerveer sv JO8-3 RCZ JO8-2
11 feb 10:30 RCZ JO18-1 Vogelenzang sv. JO18-1
11 feb 10:30 RCZ JO16-1 Ilpendam JO16-1
11 feb 10:30 Volendam (rkav) MO12-2 RCZ JO12-3
11 feb 10:45 ZCFC 9 RCZ 3
11 feb 11:00 Hercules Zaandam sc JO11-2 RCZ JO11-1
11 feb 11:15 Fortuna Wormerveer sv JO12-1 RCZ JO12-2
11 feb 11:30 RCZ MO15-1 Foresters MO15-1
11 feb 12:00 IVV JO17-1 RCZ JO17-1
11 feb 12:30 RCZ 2 TOB Rksv 3
11 feb 12:30 vv Zwanenburg JO13-1 RCZ JO13-1
11 feb 12:30 RCZ MO17-1 Berkhout MO17-1
11 feb 12:30 Zaandijk MO15-1 RCZ MO15-2
11 feb 13:15 RCZ JO15-1 HSV JO15-1
11 feb 14:00 Dijk De asv 45+1 RCZ 45+2
11 feb 14:15 Sporting Krommenie MO20-1 RCZ MO20-1
11 feb 14:30 RCZ 1 ZCFC 1
11 feb 14:30 RCZ JO19-1 Limmen JO19-1
11 feb 15:00 SVA 2 (Za) RCZ 6
11 feb 15:00 RCZ 7 Jong Hercules 4
11 feb 15:15 Sporting Krommenie 2 RCZ 5
11 feb 16:30 AGB 45+1 RCZ 45+1
11 feb 16:30 RCZ 4 ZVC '22 5
11 feb 17:00 RCZ 35+1 ZOB 35+1
12 feb 12:00 Parkstad SV 35+2 (zon) RCZ 35+1 (zon)
12 feb 12:00 RCZ 4 (zon) Zeevogels 3 (zon)
12 feb 13:00 FC Uitgeest 5 (zon) RCZ 3 (zon)
12 feb 13:15 AFC 34 VR1 (zon) RCZ VR1 (zon)
12 feb 14:30 Ankaraspor FC 1 (zon) RCZ 1 (zon)
18 feb 12:00 Volendam (rkav) MO15-3 RCZ MO15-2
18 feb 12:30 RCZ JO13-1 Assendelft JO13-1
18 feb 14:30 RCZ MO20-1 Reiger Boys MO20-1
18 feb 14:30 V.V. Bergen MO17-1 RCZ MO17-1
18 feb 15:15 Jong Hercules 7 RCZ 4
19 feb 12:00 RCZ 4 (zon) FC Uitgeest 5 (zon)
26 feb 11:00 Zeevogels 3 (zon) RCZ 4 (zon)
4 mrt 8:45 RCZ MO15-2 HSV MO15-1 (9-tal)
4 mrt 9:30 ST VV Egmond MO15-1 RCZ MO15-1
4 mrt 10:00 Assendelft JO13-2 RCZ JO13-2
4 mrt 10:30 RCZ JO16-1 KFC JO16-2
4 mrt 11:00 HSV MO17-1 RCZ MO17-1
4 mrt 12:00 De Wherevogels JO13-1 RCZ JO13-3
4 mrt 12:30 ZCFC 11 RCZ 4
4 mrt 12:30 RCZ JO18-1 Vrone JO18-2
4 mrt 12:30 RCZ JO17-1 FC Weesp JO17-3
4 mrt 12:30 Purmerend JO14-2 RCZ JO14-1
4 mrt 12:45 Sporting Krommenie 2 RCZ 7
4 mrt 13:30 Purmersteijn JO15-2 RCZ JO15-1
4 mrt 14:00 HBOK 35+1 RCZ 35+1
4 mrt 14:30 Volendam (rkav) 8 RCZ 2
4 mrt 14:30 RCZ 45+2 AGB 45+1
4 mrt 14:30 RCZ 3 ZCFC 7
4 mrt 14:30 RCZ MO20-1 Purmerend MO20-1
4 mrt 14:45 Purmerend JO19-1 RCZ JO19-1
4 mrt 15:00 DTS 1 RCZ 1
4 mrt 16:30 RCZ 45+1 Fortuna Wormerveer sv 45+1 (zon)
4 mrt 16:30 RCZ 5 Beverwijk 3
4 mrt 16:30 RCZ 6 Jong Hercules 9
5 mrt 10:00 RCZ 35+1 (zon) WV-HEDW 35+1 (zon)
5 mrt 10:00 Schoten vv. 4 (zon) RCZ 4 (zon)
5 mrt 12:00 RCZ 3 (zon) Saenden 3 (zon)
5 mrt 12:00 RCZ VR1 (zon) FC Uitgeest VR2 (zon)
5 mrt 14:00 RCZ 1 (zon) TABA afc 1 (zon)
11 mrt 10:30 RCZ JO15-1 SVA JO15-2
11 mrt 10:45 Limmen MO17-1 RCZ MO17-1
11 mrt 12:30 RCZ 2 Ilpendam 3
11 mrt 12:30 RCZ MO20-1 Alliance '22 sv. MO20-2
11 mrt 14:00 De Wherevogels 45+1 RCZ 45+1
11 mrt 14:30 RCZ 1 WSV 1930 1
11 mrt 14:30 RCZ 35+1 Wieringermeer 35+1
11 mrt 14:30 Zaandijk 4 RCZ 4
11 mrt 14:30 Sporting Krommenie 4 RCZ 6
11 mrt 14:30 RCZ JO19-1 Reiger Boys JO19-1
11 mrt 16:30 RCZ 7 RCZ 5
11 mrt 17:00 Fortuna Wormerveer sv 45+1 (zon) RCZ 45+2
12 mrt 11:00 Meervogels 31 3 (zon) RCZ 3 (zon)
12 mrt 12:00 RCZ 4 (zon) HSV 4 (zon)
12 mrt 13:30 Limmen VR2 (zon) RCZ VR1 (zon)
12 mrt 14:30 Nieuw West United SV 1 (zon) RCZ 1 (zon)
12 mrt 14:30 DIOS sv. 35+1 (zon) RCZ 35+1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!