Teamindeling jeugd rcz

Zaterdag 4 september is het zo ver, de jeugdwedstrijden zullen weer beginnen! Hieronder vinden jullie de definitieve indelingen van de jeugdteams JO8 t/m JO14 en alle MO teams zodat jullie ook kunnen zien wanneer en waar de wedstrijden zijn (wedstrijdprogramma). De indelingen voor de JO15, JO17 en JO19 zijn nog niet rond, de trainers zullen die spelers komende week op de hoogte brengen van de indelingen. Ben je recent lid geworden dan staat je naam hier nog niet bij. Je kunt dan gewoon naar de training komen. Heb je hier een vraag over stuur dan een berichtje naar jouw coördinator of de jeugdsecretaris via mirjamreimers@gmail.com.

     
JO8-1
Trainer: Leo Huis en Floyd Hovel Cramer, L. Logan
Leider: Leo Huis Hovel, D. Densley
Maandag 17.00-18.00u Huis, S. Seth
Woensdag 17.00-18.00u Leegwater, A. Anne 
  Meester, T. Timo
  Sakhi, A. Ali
  Walden, D. Diara 
  Wijhe, B. van Brem
     
JO8-2    
Trainer en leider: Mario Slaman Elberk, N. Nassim
Maandag 17.00-18.00u Mars, A. Alexander
Woensdag 17.00-18.00u Mosca, N. Noah
  Rojas Mulder, J. Jasper
  Slaman, K. Kaj
  Snijder, S. Silvan
  Steding, J. Jax
  Visschedijk, J. Q. Jurrian
     
JO8-3 Assink, B. Bradley
Trainer en coach: Hossam Eldeep, Rene Plugge Dongen, R. van Robbin
Maandag 17.00-18.00u Eldeep, E. Eyad
Woensdag 17.00-18.00u El-Moussaoui, S. Sulaiman
  Hoog, T. de Thijs
  Mars, A. Alexander
  Mason, L. Lucian
  Norde, D. van Duuk
  Plugge, J. Jaime
  Slinger, D. Denley
     
JO9-1
Trainer: Bader Zailachi, Abdel Tennan Breunesse, T. Tobias
Coach: Bader Zailachi Debbagh, S. Saifeddine
Leider: Abdel Tennan Gijssen, O. Ole
Maandag 18.00-19.00u Hitachi, A. Amin
Woensdag 18.00-19.00u Kubrom, E. Elia
  Sabev, M. Maxim
  Sari, M. Mustafa
  Tennan, D. Damin
     
JO9-2    
Trainer: Viktor Christiansson  Boer, G. de Gijs
Leider: Huib de Boer Boujaou, R. Rayan
Leider: Dennis van Enk Chouaid, M Mouad
Maandag 18.00-19.00u Daoudi, Z. Zainab
Woensdag 18.00-19.00u Enk, D. van Daan
  Jousma, N. Niek
  Pattiapon, M. Maceo
  Sadat, A. Alaeda
  Voordouw, M. Maddox
  Zagmouti, M. Mohamed 
     
JO9-3    
Trainer: Viktor Christiansson Brinkhorst, J. Jelle
Leider: Joey Ridderinkhof Centeno Bennett, V. Vince
Leider: Jeovani Centeno Bennett Everaars, C. Christiaan
Maandag 18.00-19.00u Hindriks, J. Jiss
Woensdag 18.00-19.00u Hovel, D. Djurian
  Kaya, M. Mustafa
  Koning, de, R. Ryan
  Lin, W. Willy
  Ridderinkhof, D. Delyrie
     
 
JO10-1    
Coach/trainer: Loek Verkuijl, Tibor Heck Altuntas, M. Melih
Leider: Lourenco Tete Fortes Monteiro, I Ivana
Maandag 18.00-19.00u* Goedhoop, B. Bjorn
Woensdag 18.00-19.00u* Laghmami, W. Wael
  Marchena, T. Troy
  Tete, M. Miguel
  Yildirim, M. Muhammed
  Zekhnini, C. Chahid
     
JO10-2    
Trainer: Johan Jurgens  Cóte, O. Omerakin
Leider: Ernest v. Hartingveldt Hartingsveldt, C. van Casper
Maandag 18.00-19.00u Hovel, D.  Danilo
Woensdag 18.00-19.00u Jurgens, M. Mike
  Nunes Castilho Pereira, Y. Yaleandro
  Ridderinkhof, D. Dymeiro
  Heck, N.  Nikki
  Diaz, A. Aya
     
JO10-3    
Coach/Trainer: Henk vd Louw, Wolter van Veen Christiaansen, T. Tygo
Maandag 18.00-19.00u Huijstee, T. van Teun
Woensdag 18.00-19.00u Jansen, J. James
  Louw, M. van der Malin 
  Plekker, D. Daan
  Raaijman, C. Charlie
  Tuijl, J. van Justin
  Veen, R. van Rio
  Verkuyl, F. Fien
     
JO11-1
Coach/trainer: Behzat Kece, Patrick Prasing Atay, E. Emir
Maandag 18.00-19.00u Cukur, D. Djayden
Woensdag 18.00-19.00u Fraenk, S. Shane
  Kece, K. Koray
  Neijman, S. Senna
  Nila, A. Aulon
  Prasing, M. Mike
  Sluis, P. van der Patrick
  Stoop, M. Mano
  Stoutenburg, D. Danley
     
JO11-2    
Coach/ trainer:  Ard Hopstaken, Vincent Flinkert Alkadi, A.H. Abdul Hadi
Maandag 18.00-19.00u Boer, M. de Maxim
Woensdag 18.00-19.00u Couetoux, E. Eimhin
  Cramer, K. Kayden
  Flinkert, J. Jacob
  Hen, J. de  Janoah
  Hopstaken, C. Cas
  Hopstaken, L. Luc
  Mosca, J. Jody
  Pressani, X. Xavi
  Tavitian, M. Mason
     
JO11-3    
Coach/trainer: Arno van Oosten, Jurgen Koene Abdoelbasier, S. Z. Shah Zaman
Maandag 18.00-19.00u Berge van, A Aiden
Woensdag 18.00-19.00u Burgzorg, J. Jaydilonn
  de Vries, H. Homme
  Koene, J. Jelle
  Moussoui, I. El Ismael
  Oosten, T. van Tom
  Sarikaya, A. Arda
  Timmer, M. Mathias
  Wijhe, J. van Jip
  Witkowski, O. Oskar
     
JO12-1
Coach en Trainer: Michiel Honig  Aithrouf, R. Rayan
Maandag 18.00-19.00u Coppoolse, S. Siem
Woensdag 18.00-19.00u Duinmaijer, E. Elijah
  Honig, T. M. Thijs
  Huis, M. Mats
  Tewari, E. Eashan
  Tewari, Y. Yatish
  Veenman, S. Sebastiaan
  Walker, L. Lochamaro
  Wetting, G. Gillian
     
JO12-2    
Coach/trainer: Rogier Eijer, Mark Heistek Benschop, V. Vince
Maandag 18.00-19.00u Bijleveld, R. van Ruben
Woensdag 18.00-19.00u Breunesse, A. Abel
  Eijer, S. Sylvan
  Groot, V. Vince
  Hameleers, K. Katja
  Heistek, J. Juul
  Kes, A. Aron
  Kes, T. Thomas
  Moudden, I. el Inas
  Thijssen, J. Juul
     
JO12-3
Coach/Trainer: Jos Looze Clerc, F. Finn
Maandag 18.00-19.00u Dengerink, T. Tim
Woensdag 18.00-19.00u Haren, Y. van Yonah
  Hussein, M. Miran
  Itak, B. Beratcan
  Jong, N. de Noel
  Lamphen, B. Bjorn
  Looze, R. Ryan
  Stein, D. van Dean
  Tennan, D. Dayan
  Trahair, J. Joel
     
     
JO14-1
Coach/Trainer: Edward Lok, Jose Pressani Abzik, M. Mahir
Maandag 19.00-20.00u Delvers, M. J. Mikai
Woensdag 19.00-20.00u Draijer, T. Thyno
  Heistek, N. Nick
  Henrichs, G. Gijs
  Hoeven, van der K. Kyano
  Keck, S. Sydney
  Kroonenberg, S. Steijn
  Lok, Y. Yero
  Oazane, A. Anouar
  Pasma, D. Danny
  Polderdijk, T. Tobias
  Pressani, V. Vigo
  Vossen, V. Viggo
JO14-2    
Coach/Trainer: Reinier Visser Akpinar, U. Umut
Maandag 19.00-20.00u Berntsen, D. Daniel
Woensdag 19.00-20.00u Bodifee, C. Cas
  Bolderink, B. Bryan
  Daoudi, O. Othman
  Durgut, E. Emre
  Heerings, L. Luciano
  Jonge, J. de Jermy
  Kooti, W. Wassam
  Laan, L. van der  Lars
  Lem, W. Wessel
  Lok, L. Lenz
  Pruim, S. Sven
  Zakhary, K. Kirollos
     
JO14-3    
Coach/Trainer: Peter van der Valk Berenschot, J. Jannai
Maandag 19.00-20.00u Boot, R. Ryan
Woensdag 19.00-20.00u Burger, J. Jamie
  Cenik, B. Boran
  Dongen, van H. .J. Hidde
  Haydary, A.. Arwin
  Homburg, L. Lars
  Hoogma, R. Ryan
  Lem, P. Pepijn
  Plekker, M. Mylan
  Prins, M. Morgan
  Valk, van der R. Robin
  Veerman, S. Sem
  Yilmaz, Y. A. Yusuf
     
MO13-1
Coach/Trainer : Luke Kluin Avdulli, E Ervesa
Maandag 19.00-20.00u Barakat. K Kenzalina
Woensdag 19.00-20.00u Boer, de F Florence
  Bosch, S. van den Skye
  Centeno Bennet, L Larissa
  Hessing, R. Ruby
  Monker, E Esmee
  Schijven, K. C. Khyarah 
  Singh, A Amrita
  Smit, S Semmy
  Timmer, N Naomi
     
MO15-1
Coach/Trainer: Regi Pengel, Yolanda Brinkkemper Abbink, N. Nova
Maandag 19.00-20.00u Brinkkemper, R. Rona
Woensdag 19.00-20.00u Brinkman, G. Gaby
  Coppoolse, L. Lin
  Diaz, F. Firdaous
  Durgut, E. Elif
  Heuvel, A. Anne
  Jansen, L. Luuke
  Kooij, L. Lizz
  Pengel, A. Aaliyah
  Pinksterboer, B. D. Bo Diva
  Poort, S. Sem
  Shqair, K. Khetam
  Zaaijer Gonzalez, I. Isana
     
MO15-2    
Coach/Trainer: Andy Stoutenburg, Micheal Mes Aafjes, M. Michelle
Maandag 19.00-20.00u Chow, D. Dominique
Woensdag 19.00-20.00u Deelstra, F Fenna
  Groot de, G. Guusje
  Hoevenberg, S Silvy
  Inees, C. Chanoa
  Janssen, F. Fenna
  Matze, S. Sien
  Mes, L. Lana
  Mes, S. Senna
  Moulod, Y. Yaro
  Oosterveld, E. Eva
  Ostrowska, I. Izabella
  Slooten, M. Mena
  Stoutenburg,  Jaydee
  Vries, L. de Lenthe
     
MO17-1
Coach/Trainer: Patrick Aafjes, Dino Alhamad Aafjes, A. Anouk
Maandag 20.00-21.00u Aafjes, J. Jazlynn
Woensdag 20.00-21.00u Alhamad, N. Nalani
  Beer, A. de Alissa
  Cammenga, N. Nadja
  Frans, A Alicia
  Gans, F. Fay
  Kaper, J Jelisa
  Knoop, van der, E Esmee
  Steding, T. Tara
  Ternede, D. Dannisha
  Timmer, A. Andrada
  Uiterwaal, F. Fiona
  Westphal, O. Odyle
  Willemse. S Senna
  Zagmouti, H. Hafsa
     
MO19-1
Coach/Trainer: Mark van Duin Abbink, K. Krista
Maandag 20.00-21.00u Blank, M Megan
Donderdag 19.00-20.15u Bodifee, R.  Robbin
  Duin, van F. Fleur
  Hoedemaker, S. Silke
  Kluin, I. Isa
  Knoop, van der B. Brooke
  Korver, F Femke
  Kuijt, L. Lynn
  Leegwater, R. Reese
  Nijkamp, I. Isa
  Ooijen, I. van Indi
  Romkes, G. Gwenn
  Sas, E. Esmée
  Thijssen, B. Bo
  Thijssen, N. Niki
  Uzun, R. Rana
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!